Pazartesi , 24 Nisan 2017

Numara Engelleme Programları

Sizi istemediginiz numaralar mi arıyor? Kurtulmak için size iki adet alternatif sunuyoruz.

 

İlki Truecaller;

Truecaller bilinmeyen numaraları tanımlar ve istenmeyen çağrıları engeller. Telefon defterinizde kayıtlı olmasa bile sizi arayan kişilerin isimlerini ve fotoğraflarını görün. Dahası, arkadaşlarınızın konuşmak için ne zaman uygun olduğunu görebilirsiniz ve bu sayede çağrı deneyiminizi daha akıllı ve keyifli hale getirirsiniz. 200 milyon kullanıcıya sahip bir topluluk tarafından oluşturulmuş engellenenler listesiyle birlikte Truecaller ihtiyacınız olan tek telefon uygulaması.

İndirme linki

İkinci alternatifiniz;

Numara ve SMS Engelleme

 

İstenmeyen kişilerden, kredi kartı toplayıcılarından, tele pazarlamacılardan veya reklam ajanslarından gelen otomatik çağrı ve reklam mesajlarını engelleyin…

Tüm yapmanız gereken onların numaralarını kara listeye eklemek ve uygulama otomatikman bu numaralardan gelen çağrı ve istenmeyen mesajları engelleyecektir. Uygulama bir çağrıyı engellediği zaman veya istenmeyen bir mesajı durduğu zaman, bilgileri kayıt edecektir.

Aynı zamanda uygulama günün belirli saatlerinde gelen tüm çağrı ve mesajları da engelleyebilir. Mesela: saat 10:00 ve 18:00 arası.

İndirme linki 

HAKKINDA Görkem Yiğit

Xperia ve Galatasaray sevdalısı....

Buna Baktınız Mı?

Sony Xperia XZ Premium, Xa1, XA1 Ultra ve L1 Modellerinin Türkiye Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatları

Sony, Xperia Z3-Z5  ve XZ serisiyle birlikte akıllı telefon pazarındaki büyük bir dilime sahip olmuştu. …