Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Cuma , 22 Eylül 2017

Sony Android 7.0 Nougat Beta Programına Xperia™ X’i de Dahil Etti

Sony Mobile ekibi kullanıcıları güncellemenin beta aşamasında işin içine dahil etmeyi sevmiş olacak ki Marshmallow’dan sonra Android 7.0 ile bu geleneği sürdürdü. Öncelikle Xperia™ X Performance için başlatılan 7.0 Beta programına şimdi de Avrupa’daki Xperia™ X kullanıcıları da dahil edildi. Bu program sayesinde Sony daha stabil ve hatasız yazılım oluşturmayı amaçlarken hem de kullanıcının isteklerine cevap verebiliyor.

Peki bu Beta programına nasıl katılacağız? Maalesef ki Sony bu konuda ülkemizi yine es geçmiş ki programa Türkiye kullanıcılarını dahil etmemiş. Beta programının geçerli olduğu ülkeler Ukrayna/Fransa/Almanya/İspanya/İtalya/Hollanda/Polonya/Çek Cumhuriyeti//Danimarka/Norveç ve Finlandiya.

Kullanıcılar programa katılabilmek için BURADA bulunan linkten “Concept Installer” programını indirmesi gerekiyor. Bu program kullanıcıların cihazlarındaki garanti durumunu etkilemezken Sony her ihtimale karşı yedek almalarını öneriyor. Hemen unutmadan da hatırlatalım bu program sadece tek sim olan Xperia™ X (F5121)  modeli için geçerli.

xperia-x-concept-installer_1-315x560 xperia-x-concept-installer_2-315x560

xperia-concept-nougat_1-315x560

zsvb

HAKKINDA Sait Güldal

Büyük Xperia™ ve Sony Hayranı, Android, Mobil Dünya ve Teknoloji

Buna Baktınız Mı?

Sony’nin Yeni Amiral Gemisi Telefonu Xperia XZ1 Ortaya Çıktı

Sony’nin yeni telefonu Xperia XZ1’e ait render çizimler sızdı. Ortaya çıkan telefon şu anda Xperia …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.