Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Perşembe , 14 Aralık 2017

SONY, CES 2017 için tarih verdi!

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2017 hızla yaklaşıyor.5-8 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak olan fuardan ilk haber geldi. Sony, basına davetiye dağıtmaya başladı.


ABD Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2017 için heyecan dorukta. Dünyanın en büyük tüketicisi elektroniği fuarı olan CES 2017, beyaz eşyadan fotoğraf makinesine, akıllı telefonlardan televizyonlara kadar tüketici elektroniğine dair ne varsa bulabileceğiniz ve yeni teknolojileri ilk kez görebileceğiniz bir etkinlik. Dolayısıyla teknoloji sektörü için son derece önemli.

Bugune kadar 2 cihazın kod ismi sızdı G3112 ve G3121 Xperia modelleri duyrulabilir. Öte yandan 4K oled Tv ve ses sistemlerini duyrulması bekleniyor. Bir diğer iddia 4K ekranlı 4GB ram özelliklerine sahip yeni bir XPERIA
Japon teknoloji devi Sony, CES 2017 için basın davetiyelerini dağıtmaya başladı. 4 Ocak tarihini işaret eden davetiyeyi aşağıda görebilirsiniz. Fuardan bir gün önce yapılacak olan basın konferansının 45 dakika süreceği belirtilmiş.

Türkiye saatine göre ise 5 Ocak 2017 günü 03:00’da Sony CES 2017 Basın Konferansı başlayacak. 

http://www.ustream.tv/sony  canlı yayınlanacak

Takvimlerinizi hazırlayın ve 5 Ocak’ta bizi ziyaret edin. Sony CES 2017 hakkındaki tüm detaylara sitemizden ulaşabileceksiniz.

HAKKINDA Furkan Ahmet Nuh

Teknoloji meraklısı. Androidci, Sony,XPERIA Tutkunu

Buna Baktınız Mı?

YENİ YERLİ ARAMA MOTORU YAANİ

Yerli arama motoru Yaani, sunduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. Yaani’nin diğer arama motorlarına göre farklılıkları …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.