Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 23 Mayıs 2018

Sony MCW 2017 Fuarı’nda Amiral Gemisi Tanıtmayabilir

Japon teknoloji devi Sony, Xperia™ XZ‘de elde ettiği satış başarılarından sonra çıtayı bir hayli yukarı taşıma hedefindeydi. Fakat son bilgiler Japon firmanın MWC 2017’de yeni bir amiral gemisi lansmanı yapmayacağı yönünde. Zira Xperia™ XZ ile elde ettiği satış başarısını biraz daha bu cihaz üzerinden devam ettirerek önümüzdeki IFA fuarına kadar orta segment cihazlar ile yoluna devam etmeyi planlıyor olabilir. Diğer marka ve modellerin neredeyse tüm özelliklerinin ve tasarımlarının sızmasına rağmen Sony’nin bu anlamda net bir sızıntısının medyaya yansımaması,sadece birkaç orta segment modelin isim ve tasarımlarının görüntülenmesi de bu iddiayı doğrular nitelikte.

Daha önce firmanın MWC Fuarına Sony Yoshino,Sony BlancBright,Sony Keyaki (Zelkova),Sony Hinoki (Cypress),Sony Mineo kodadlarıyla 5 adet cihaz ile giriş yapacağı şeklinde çok iddialı bir haber piyasayı meşgul etmişti. Hatta bu cihazlarının ikisinin amiral gemisi olacağı birisinin de tıpkı Xperia™ Z5 Premium gibi 4K ekrana sahip olacğı dahi söyleniyordu.

Şuan ise gelen bilgiler Sony’nin Xperia™ XZ’nin tahtını elinden almayı düşünmediği, birisi 4 GB RAM‘e sahip 2 veya 3 orta segment (XA‘nın yeni modelli)  ile fuarda boy göstermesi gündemde. Sayılı günlerin kaldığı teknoloji fuarında Sony’nin nasıl bir strateji izleyeceği merak konusu. Bakalım Sony amiral gemisi ile rakiplerinin hamlelerine cevap mı verecek yoksa Xperia™ XZ‘den elde ettiği başarısını biraz daha devam ettirerek asıl cihazını IFA’da mı tanıtacak,bu sorunun cevabını 27 Şubattaki lansmanda göreceğiz.

SİZCE SONY MWC 2017’de YENİ AMİRAL GEMİSİ TANITMALI MIDIR?

HAKKINDA Sait Güldal

Büyük Xperia™ ve Sony Hayranı, Android, Mobil Dünya ve Teknoloji

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.