Perşembe , 30 Mart 2017

Sony’den Xperia XZ ve Xperia X Compact İçin Güvenlik Güncellemesi…

​Sony, geçtiğimiz aylarda görücüye çıkan Xperia XZ ve Xperia X Compact modelleri için önemli bir güvenlik güncellemesi yayımladı…
Japonya merkezli teknoloji devi Sony, en son satışa sunduğu amiral gemi modelleri Xperia XZ ve Xperia X Compact sahipleri adına yeni bir güncelleme hazırladı. Güvenlik konusunda önem teşkil ettiği söylenen bu güncelleme, cihazlardan herhangi birine sahip olanlar tarafından mutlaka indirilmeli ve kurulmalı.

Ortalama bir boyuta sahip olan güncellemeyi yayımlayan Sony,Kötü niyetli kullanıcılar tarafından bilgilerin çalınmasını veya sızmalara karşı en son en güncel Kasım ayı güvenlik yama paketini Ülkemiz için yayınlandı.

Xperia XZ sürüm numarası:39.0.A.3.30

Xperia X Compact : 34.1.A.3.49

Bahsettiğimiz bilgiler dışında güncellemenin Telefon performansını arttırdığı ve birtakım sistem hatalarını giderdiği belirtiliyor. Ayrıca parmak izi okuyucuyu daha stabil hale de getiren 80-90 MB boyutundaki güncellemeyi yapmayı unutmayın. Eğer güncelleme otomatik bir şekilde yüklenmemiş ise ayarlar sayfasında bulunan güncelleme sekmesini ziyaret etmeniz gerekebilir, bilginiz olsun.

    • Takipte kalın  ⬇⬇⤵⤵⤵⤵


Facebook Resmi Grubumuz 

Twitter adresimiz

Facebook Sayfamız

Instagram

HAKKINDA Furkan Ahmet Nuh

Teknoloji meraklısı. Androidci, Sony,XPERIA Tutkunu

Buna Baktınız Mı?

Xperia Z5 Ailesine Nisan Ayında Hata Düzeltme Güncellemesi Geliyor

Sony Xperia Z5 ailesi bir ay önce Android Nougat’a güncellendiğinden düşük arama sesi, hoparlör ses seviyesi …