Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Cuma , 20 Nisan 2018

Super Mario Run Android Platformu için Geliyor

Super Mario Run Geliyor

Super Mario Run oyunu iOS markete yüklendiği andan itibaren büyük ilgi görmüştü. Şimdi de oyun Android kullanıcıları için Google Play Store’da indirilmeye sunulacak.

IOS platformlarında çıkış yaptığı günden beri milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen Mario Run, Android platformlarında da yayınlanmak üzere.

Super Mario, zamanının efsane oyunlarından biriydi. Prensesi kurtarmak için zorlu mücadeleler ve su borularından oluşan labirentlerden geçen Mario kardeşler, onlarca zor bölümden sonra prensesi kurtarabiliyorlardı. Super Mario Run, ise modern görüntüsü, 3d grafikleri ve çok oyunculu oynama özelliği ile geliyor. Niantic şirketi, Pokemon Go’yu tüm dünyada aynı anda yayınlamamıştı. Super Mario Run daha önce IOS için yayınlamış indiripme rekorları kırmıştı Şimdi sıra Android Platformu için

Niantic şirketi, Pokemon Go ile birlikte müthiş bir başarı yakalamıştı. Super Mario Run, bakalım aynı başarıyı gösterebilecek mi?
Super Mario Run, bir kaç hafta önce iOS sürümü ile iPhone ve iPad kullanıcılarına yüzünü güldürdü. Aldığımız bilgilere göre oyunun yeni sürümü kısa bir süre sonra Android cihazlarda da yer alacak

Oyununun Android versiyonu önümüzdeki haftalalardan itibaren indirmeye başlayabilirsiniz.

Oyuna BU ADRES üzerinden kayıt olabilirsiniz

HAKKINDA Furkan Ahmet Nuh

Teknoloji meraklısı. Androidci, Sony,XPERIA Tutkunu

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.