Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Pazartesi , 21 Mayıs 2018

Xperia™ Home Launcher Büyük Güncelleme Yolda (Sony Xperia™ Ailesi Özel)

Sony’nin başlamış olduğu Xperia™ Home Launcher beta programında büyük bir güncelleme yolda. Güncelleme UI yani tasarım ve arayüz anlamında  büyük bir güncelleme alacak.

*Öncelikle sayfa geçiş efektleri kolay ulaşım açısından ana kısma eklenmiş ve önizleme seçeneği mevcut.Seçmeden önce size uyguladığınızda nasıl bir geçiş efekti sunacağını gösteriyor.

*İkinci kolaylık ise ana ekrana koyabileceğiniz resim için size ana ekran ve kilit ekranı için ayrı ayrı resim seçmenize olanak sağlıyor. Bunun yanında dilerseniz aynı resmi hem ana ekrana hem de kilit ekranına koyabiliyorsunuz. Bu özellik zaten mevcuttu fakat güncelleme ile daha kolay ve görsel açıdan efektif olmuş.

*Yine ana ekranınızın yedeğini almanızı sağlayan bir özellik de güncellemeye eklenmiş. Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde ya da yeni yazılım yüklediğiniz de ana ekran düzeninize uğraşmadan kolayca elde edeceksiniz. Bu özellik de Ayarlar da “Yedekle ve Sıfırla” menüsünde mevcuttu. Yine kolay ulaşılabilir bir hale geliyor güncelleme ile.

Tüm bu bahsettiğim özellikleri aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Videoda görünmeyen bazı özelliklerin de eklenmiş olması muhtemel.Bunu güncelleme yayınlandığında ya da uygulamayı paylaştığımızda görebileceğiz. Bizi takip etmeye devam 😉

YOUTUBE

——————————————————————————————————————————————–

    • Daha Fazlası İçin Takipte Kalın  ⬇⤵⬇⤵⬇⤵

HAKKINDA Sait Güldal

Büyük Xperia™ ve Sony Hayranı, Android, Mobil Dünya ve Teknoloji

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.