Pazartesi , 20 Şubat 2017

Xperia™ XZ Kamera Örnekleri – Performansa Göz Atın!

Sony’nin yeni amiral gemi modeli olan Xperia ™ XZ birçok ülkede ön siparişe açıldı,hatta satışına da başlandı. Ülkemizde de 19 ekimden  itibaren 2799 TL fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.

011609eawncir7uz7xiuwd-1

Şüphesiz Xperia™ XZ’nin sahip olduğu en büyük özellik yine kamerası olacak. Bünyesinde barındırdığı yeni sensörler ile üçlü görüntü algılama teknolojisini kullanıcısına sunarak ilgileri üzerine çekeceğe benziyor. 5 eksen görüntü sabitleme, lazer otofokus ve renk algılama sensörleri Xperia™ XZ’nin kamera alanında en büyük silahları. Bu sensörlerin nasıl çalıştığının detaylarına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

Peki, tüm bu yeni sensörler, yeni imge işleme algoritması nasıl çalışıyor? Dilerseniz Xperia™ XZ’nin düşük ışık ve gündüz kamera performansına aşağıdaki fotoğraflar ile göz atabilirsiniz. Unutmadan da ekleyelim görseller yükleme esnasında bir miktar veri kaybı yaşadığından kalite ve çözünürlüğü tam olarak yansıtmamaktadır.Görsellerin tam boyutlarını görebilmek için aşağıdaki linkten dosyaların orijinal halini indirebilirsiniz.

41 5 6 12 39 40

a b

Orijinal Görseller Burada!

Ne düşünüyorsunuz?

Siz Xperia™ XZ alacak mısınız?

Cevaplarınızı yorum olarak bekliyoruz, yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz…

HAKKINDA S G

" SONY XPERIA™ THEME MASTER "

Buna Baktınız Mı?

Xperia Z3+ Ve Z5 Serisi Nougat Güncellemesi Almaya Başladı

Android’in yeni güncellemesi olan 7.0 Nougat tüm  modellere hızla  yayılmaya devam ediyor.  Sony Z3+ ve …