Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 25 Nisan 2018

Xperia XZ Premium resmi olarak “MWC 2017’de En İyi Yeni Akıllı Telefon” seçildi!

Barselona,Mart 2017,GSMA bugün duyurdu “Xperia XZ Premium MWC 2017’de En İyi Yeni Smartphone/Mobil Cihaz yıllık Küresel Mobil Ödülleri (Glomo Awards)” şeklinde güncellendi.

Glomo Ödülü, Sony Mobile’ın yenilikçi amiral gemisi için Mobil Dünya Kongresi 2017’ye katılırken alınan 30 ödülün en sonuncusu ve sayımını içeriyor: GSM Arena’nın “En İyi Yeni Mobil Cihazı”, İngiltere Blog Ödülleri “En İyi Yenilik”, Teknik Radar’ın “Reader’s Choice” ve “En İyi Smartphone” “Coolest of MWC” .

Sony Mobil İletişim’in Başkanı ve CEO’su Hiroki Totoki, “Xperia XZ Premium, şimdiye kadarki teknolojik açıdan en yetenekli akıllı telefonumuz” dedi. Xperia XZ Premium, tüketiciler için mükemmel ürünler ve deneyimler sunmak için acımasız inovasyon arayışımızın kanıtı olan operatör ortakları, medya, tüketiciler ve endüstri akranları tarafından onaylandı. ”

GSMA Pazarlama Direktörü Michael O’Hara, “Bu hafta Mobil Dünya Kongresi’ndeki GSMA’nın Glomo Ödülleri’nde kazananları ve adayları tebrik ediyoruz” dedi. “Glomo Ödülleri, hızla gelişen mobil sektöründe yenilik yaratan şirketleri ve bireyleri gerçekten sergiliyor. 2017 Glomo Ödülleri’ni desteklemek için tüm katılımcılarımıza, hakemlere, sponsorlara ve ortaklara teşekkür ediyoruz “dedi.

Xperia XZ Premium, Sony’nin yeni Motion Eye ™ kamera sistemini, gelişmiş özelliklere ve mükemmel görüntü kalitesine ve aynı zamanda bir akıllı telefonda  (5,5 “) dünyanın ilk 4K HDR ekranına kavuşuyor . Motion Eye başka akıllı telefonlardan dört kat daha yavaş 960fps Süper slow motion video çekme ve oynatma yeteneğine sahip.

Xperia XZ Premium 2017 baharında küresel satışa çıkarılıyor. (“Aydınlık Krom” ve “DEEPSEA Siyahı” renk seçenekleri ile birlikte)

 

HAKKINDA Sinan Serin

2002 Yılından Beri Teknolojiye Merakıyla C ve Python Yazılım Dilleri ile Yakından İlgileniyor. Uzun Zamandır Bilgisayar Üzerinde Grafik Tasarımı ile Meşgul. Sony'nin Sektörde Bulunduğu Tüm Ürünlerini Takip Ediyor ve Çoğunlukla Sony Kullanmaya Özen Gösteriyor.. Şimdi ise Xperia Cihazlarına Yoğunlaşmış Durumda.

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.