Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 26 Temmuz 2017

Xperia XZ yeni pil optimizasyonu

Sony Xperia XZ pil ömrünü iki katına çılarmak için şarj alışkanlıklarınızı öğrenir ve telefonunuzu ona göre şarj etmenize fayda sağlar.

Sony.nin son amiral gemisi size pahalı diğer marka telefonların aksine kullanıcıya güvenli bir pil teknolojisi içeriyor.

Xperia XZ.nin en benzersiz özelliği, akıllı bir pil – şarj fonksiyonu. Sizin şarj alışkanlıklarınızı öğrenen yeni Xperia XZ batarya ömrünü ciddi bir oranda arttırıyor.

Örneğin gece telefonunuzu şarja taktınız, şarjınız % 90dan daha fazla şarj olmaz. Şarj %90 olunca şarj olmayı telefon otomatik olarak keser. Sizin tahminen uyanma zamanınızda, telefon otomatik olarak şarjın kalanını tamamlayacaktır. Bu tamamlama zamanı; örneğin gece alarm kurdunuz, alarm çalmadan bir saat gibi…

Bu sayede şarj olma süresi zaman içinde daha uzun sürer ve böylece pil hücrelerinde oluşacak zarar en aza indirilmektir. Böylece zamanla pil kullanma ömrünü iki katına kadar çıkarılmış olur..

HAKKINDA Görkem Yiğit

Xperia ve Galatasaray sevdalısı....

Buna Baktınız Mı?

XZ1, XZ1Compact, IFA 2017 ve Yeni %100 Tasarım Değişikliği MWC 2018 Halkında Bilgiler

​Küçük ve güçlü telefonlar olarak gösterilen Sony’nin Compact serisi telefonları yeni modeliyle İFA’da tanıtılacak. Cihazın …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.