Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 23 Mayıs 2018

Xperia™ XZ1 Compact 3D Render Görselleri Sızdı

Sony IFA 2017 Fuarı’nda Xperia™ XZ1 amiral modelinin yanında çok güçlü donanıma sahip adete bir minik canavarı da tanıtacak. Xperia™ XZ1 Compact olarak adlandırılması beklenen model, boyut olarak küçük olmasına rağmen oldukça iyi teknik özelliklerle geliyor. Dün dünyada ilk Sony Xperia™ Ailesi’nin ulaştığı Xperia™ XZ1‘in gerçek görüntülerinden sonra bugün de Xperia™ XZ1 Compact‘ın 3D modelinin görselleri sızdırıldı.

Tasarım olarak diğer Compact modellerle neredeyse hemen hemen aynı olan XZ1 Compact, XZ1‘e göre daha keskin çizgilere sahip gibi duruyor. Ayrıca bu mini canavarında tıpkı XZ1‘de olduğu gibi tamamen metal bir gövde ile gelmesi çok yüksek ihtimal. Yine sızan bilgilere göre Sony bu Compact modelde zaten küçük olan ekrandan daha fazla yer çalmamak için kapasitif tuş da tercih edebilir. Diğer kamera,sensör ve güç tuşlarının yerleşimi ise diğer bildiğimiz modeller ile çok büyük benzerlik gösteriyor.

Xperia™ XZ1 Compact’ın beklenen teknik özellikleri ise şu şekilde; 129.5 x 64.5 x 9.4 mm boyutlarında, 720p / HD çözünürlüğe sahip 4,6″ ekran, Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM ve 2,600 mAh pil kapasitesi. Cihazın gerçek görselleri elimize ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

HAKKINDA Sait Güldal

Büyük Xperia™ ve Sony Hayranı, Android, Mobil Dünya ve Teknoloji

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.