Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 23 Mayıs 2018

Yeni Xperia Amiral Gemisi Hakkında ki Son Sızıntılar

Sony,  Xperia Z3 + ile beklediği ilgi ve heyecanı yakalayamadı. Ama Xperia Z5 ile bu ilgi ve heyecanı yakaladığını düşünüyoruz. Kamera gelistirildi daha iyi oldu, parmak izi sensörü eklendi. Ve bu parmak izi sensörü gerçekten çok iyi çalışiyor.  Ancak Sony, piyasadaki en iyi telefonlardan birini yapmak için biraz daha fazla cabalamalı.
Sony tamamen Z serisinde ve muhtemelen X serisinde, gerçek bir amiral gemisi ile birlikte çok sıkı bir şekilde geliyor. Bunun içinde önce kendisine biraz daha zaman verdi ve buna dair raporlar hazırladı. Sony, Z serisinin bitti söylentilerinin, söylentiden ibaret oldugunu belirterek bu haberleri daha önce yalanladı. Yeni gelecek modelin  Xperia Z6 veya Xperia X2 – Geçerli senaryoda, biz X ailesinde bir üst segment model sunacağını bekliyoruz.

Sony Xperia Z6 – Yayın Tarihi

Xperia Z6 bırakma tarihiSony yeni amiral gemisini açıklaması için büyük ihtimalle 1 Eylül tarihindeki IFA basın toplantısını seçecek. Yeni bir akıllı telefon sızıntılarını muhtemel özelliklerini daha önce sizlerle paylaştik. Kullanıcılar artık cihazlarından daha iyi performans istiyorlar ve bu da kullanicilarin hedefi olan amiral gemisinden beklentilerini arttırıyor.

 

Tasarım


Xperia Z6 Yapı

Ekran

Xperia Z6 EkranBir sonraki Xperia amiral gemisinde ekran 1080p, 5.1inç biri olması gerekiyor. Sony, akıllı telefonlarını hakkında bilgi sahibi olanlar 5.1inç ekranın gelecegine inanıyor gibi görünüyor. Ancak, diğer tüm OEM.ler bunu teşvik ediyor, bir QHD ekranı eksikliği şüpheli görünüyor. İronik olarak, Sony’nin önceki nesil Xperia Z5 Premium amiral gemisi 4K ekran ile okunuyordu. Ayrıca, bazı söylentiler Sony yeni Xperia ile 3D dokunmatik teknolojisini kullanacağını iddia ediyor. Bu biraz zor görünse de, olursa kesinlikle çok güzel olurdu.

Kamera ve pil

Sony 23MP arka sensörü ile bir sonraki amiral gemisi ile başlayacağını söyleniyor (Xperia X Performans ve Xperia Z5 zaten benzer bir sensör var) ve 13 MP / 12MP ön sensör. Yeni Sony Xperia Xperia Z6 Kameradışarı duracak durumlarda, arka ve ön sensörler hem 4K video kayıt desteği olacaktır. arka kamera çift tonlu LED flaş ve yazılım geliştirmeleri ve bir dizi birleşenle gelecektir. Pil söz konusu olduğunda Sony küçük bir pil kullanma geleneğini surdurecek ama verimli ve uzun ömürlü olması bekleniyor. Sony’nin bir sonraki amiral gemisi kapasitesi 3000 mAh olmayan bir pil ile gelmesi muhtemeldir.

İşlemci ve performans

Xperia Z6 Performansı3GB RAM ile birlikte  Snapdragon 820.  Sony’nin bir sonraki amiral gemisinden bu sürprizini kimse beklemiyordu. Galaxy S7 ve HTC 10 zaten 4GB RAM kullanıyor.

Diğer Eklentiler

Yeni Xperia, daha iyi bir parmak izi sensörü ve NFC desteği dahil etmesi büyük bir olasıdır. Dahası, bu USB-C tanışmak için Sony’nin ilk akıllı telefon olabilir. tatlı olurdu:
Dedikodulara goz önüne alınınca stereo hoparlörler varlığını sürdürmektedir.

Fiyat
Sony’nin bir sonraki amiral gemisi, ABD tarafından 700 $ veya £ 525 olarak lanse edileceği beklenmektedir. Hep beraber bekleyelim ve görelim…Xperia Z6 Fiyatı

HAKKINDA Görkem Yiğit

Xperia ve Galatasaray sevdalısı....

Buna Baktınız Mı?

Sony’nin Yeni Amiral Gemisi Telefonu Xperia XZ1 Ortaya Çıktı

Sony’nin yeni telefonu Xperia XZ1’e ait render çizimler sızdı. Ortaya çıkan telefon şu anda Xperia …

 • Ekrem

  Sony bence Z3+’da kaybetti. O vakitten bu zamana kadar kaybediyor.
  Z5 ile biraz toparladı ancak Z5 de alınabilecek mükemmel cihaz değil. Kamera geliştirildi diyorsunuz, diğer telefonlardan iyi değil.
  Xperia X serisi hatta Z5’ten de kötü bana göre. Ekran kilidi olmasa Z5’ten iyi değildir. X serisi bir Z serisi olamadı şimdilik, olmayacak da.
  Z serisi efsane Z6 beklenen gibi olsa Sony yeniden kral olur.
  Fakat M, C, X gibi çöp serilerle devam etse hep kaybedecek.
  Şahsen ben Z6’yı bekliyorum. Z3+ almadım, Z5 de almadım, X de almayacağım. Z6 da aynı olsa artık başka tel..

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.