Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

YenileGeç
Çarşamba , 23 Mayıs 2018

YENİ YERLİ ARAMA MOTORU YAANİ

Yerli arama motoru Yaani, sunduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. Yaani’nin diğer arama motorlarına göre farklılıkları neler ve kullanıcılara ne avantajlar sunuyor?

YAANİ NELER SUNUYOR?

Yaani; aile koruma modu, konum bazlı arama, en yakındaki vizyon filmleri arama, veri tasarrufu olarak arama yapabilme, sosyal medya gündemi ve alışverişte en ucuz seçenek gibi opsiyonları barındırıyor. Bununla birlikte Turkcell kullanıcıları Yaani uygulaması ile arama yaparken internet kotalarını yemeden kullanılabiliyor. Yaani uygulamasını kullananlar, önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlamaları mümkün kılarak kişiselleştirilebiliyor.

Yaani uygulamasıyla anlık olarak bulunduğunuz konumdaki hava durumu tek bir ekrandan öğrenebilir, size en yakın eczane, restaurant, sinema salonu yerleri kolaylıkla bulabilir aradığınız müziği Fizy ile dinleyebilirsiniz. Yaani’nin en önemli özelliklerinden biri, Türkçe’nin farklı dil bilgisi yapısını anlayabilecek şekilde geliştirilmiş olması. Yaani Türkçe aramalarda çok daha doğru sonuçlarla kullanıcıların karşısına çıkacak. Yaani, kullanıcıların aramalarına göre bir süre sonra alışkanlıklarını ve gerçekten ne aramak istediklerini öğreniyor. Daha önce yapılan aramaların benzerleri daha arama yaparken kullanıcıya gösteriliyor.  Yaani’nin App Store ve Google Play Store‘da uygulaması da indirilebiliyor. İlerleyen zamanlarda yerli telefonlarda, Yaani uygulaması kurulu olarak gelecek.

HAKKINDA Ferdi Gören

Teknoloji odak noktası olarak gerek teknoloji haberleri gerekse diğer teknoloji adına aktif haberleri üslubumca kaleme alarak sizlere bilgi bikimimi aktarmayı amaçlıyorum.

Buna Baktınız Mı?

Türk Geliştiricinin Oyununu İndir ve 2000 TL Kazan! – Tough Jumping 2

Türk Kadın geliştirici tarafından hazırlanan Tough Jumping 2, yeni güncellemesiyle beraber yeni bir tasarıma kavuştu. …

Tema isteklerinizi bu bağlantıya tıklayarak bize gönderebilirsiniz.